| Terminated/Unterminated: | Unterminated |
|---|---|
| Shield Type: | F/UTP |
| Brand: | Brand-Rex |
| Length: | 500m |
| Connector Type: | Unterminated/Unterminated |
| Outer Diameter: | 7.35mm |
| Core Strands: | 1/23 |
| Outer Sheath Material: | LSZH |
| Sheath Colour: | Purple |
| Terminated/Unterminated: | Unterminated |
|---|---|
| Shield Type: | F/UTP |
| Brand: | Brand-Rex |
| Length: | 500m |
| Connector Type: | Unterminated/Unterminated |
| Outer Diameter: | 7.35mm |
| Core Strands: | 1/23 |
| Outer Sheath Material: | LSZH |
| Sheath Colour: | Purple |