| length: | 54 cm |
|---|---|
| Width: | 30 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight: | 1019 g |
| Brand: | YATO |
| SIZE: | 30MM |
| MATERIAL: | CRV |
| LASER: | ITEM NO, YATO LOGO, SIZE, CRV |
Quick Details
Specifications
| length: | 54 cm |
|---|---|
| Width: | 30 cm |
| Height: | 21 cm |
| Weight: | 1019 g |
| Brand: | YATO |
| SIZE: | 30MM |
| MATERIAL: | CRV |
| LASER: | ITEM NO, YATO LOGO, SIZE, CRV |