| length: | 53 cm |
|---|---|
| Width: | 43 cm |
| Height: | 43 cm |
| Weight: | 281 g |
| Brand: | YATO |
| HANDLE: | 1# KIND |
| SIZE: | 10.0MM |
| MATERIAL: | S2 |
| DIMENSIONS: | A |
Quick Details
Specifications
| length: | 53 cm |
|---|---|
| Width: | 43 cm |
| Height: | 43 cm |
| Weight: | 281 g |
| Brand: | YATO |
| HANDLE: | 1# KIND |
| SIZE: | 10.0MM |
| MATERIAL: | S2 |
| DIMENSIONS: | A |