| length: | 54 cm |
|---|---|
| Width: | 29 cm |
| Height: | 34 cm |
| Weight: | 311.7 g |
| Brand: | YATO |
| SIZE: | 180MM (7") |
| MATERIAL: | CRV55 |
| APPLICATION: | INDUSTRY Q UALITY, MACHINE GRINDING |
Quick Details
Specifications
| length: | 54 cm |
|---|---|
| Width: | 29 cm |
| Height: | 34 cm |
| Weight: | 311.7 g |
| Brand: | YATO |
| SIZE: | 180MM (7") |
| MATERIAL: | CRV55 |
| APPLICATION: | INDUSTRY Q UALITY, MACHINE GRINDING |