| length: | 32 cm |
|---|---|
| Width: | 27 cm |
| Height: | 37 cm |
| Weight: | 592.7 g |
| Brand: | YATO |
| LENGTH: | 220MM |
| MATERIAL: | FRAME - MIDDLE CARBON STEEL, CRIMPER - OFF WAX |
| WEIGHT: | 500G |
| APPLICATION: | CRIMPING FOR PIN TER MINAL INSULATED OR NON-INSULATED FERRULES, AWG 22/20/18/16/14/12, DIN 0,5/0,75/1,0/1,5/2,5/4,0MM2 |
Quick Details
Specifications

