| length: | 43 cm |
|---|---|
| Width: | 27 cm |
| Height: | 31 cm |
| Weight: | 150 g |
| Brand: | YATO |
| LENGTH: | 140MM |
| MATERIAL OF BODY: | S45C MIDDLE CARBON STEEL |
| THICKNESS: | 3MM |
| WEIGHT: | 105G |
Quick Details
Specifications
| length: | 43 cm |
|---|---|
| Width: | 27 cm |
| Height: | 31 cm |
| Weight: | 150 g |
| Brand: | YATO |
| LENGTH: | 140MM |
| MATERIAL OF BODY: | S45C MIDDLE CARBON STEEL |
| THICKNESS: | 3MM |
| WEIGHT: | 105G |